Kurumsal - Önce Is Güvenlik

Hakkımızda

ÖNCE İŞ GÜVENLİK firması inşaat, denizcilik , gemi inşa, açık deniz petrol ve gaz araştırma şirketlerine her türlü teknik malzeme, servis ve danışmanlık sağlayan konusunda lider konumundadır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının yanında, sektöründe sürekli ve ivmeli bir şekilde yol alan, kendi gelişiminin yanında sektörün de gelişimine katkı sağlayan tam bir kurumsal nitelik kazanmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemine sahip ÖNCE İŞ GÜVENLİK, çelik halat, ağır hizmet sapanları, polipropilen ve polidakron gemi halatları, bağlantı elemanları, gemi zincirleri, zincir sapanlar ve aksesuarları, kaldırma ve istifleme ekipmanları, elektrikli , havalı ve profesyonel el aletleri, endüstriyel yapıştırıcı ve kimyasallar, iş güvenlik malzemeleri, gemi ve yat malzemelerini stoklarından kendi araç filosu ile temin etmektedir, 24 saat servis verebilen makine atölyemiz, her türlü tamirat, bakım ve modifikasyon işlemlerini isteklerinize göre yapılabilme olanağına sahiptir. İsteğe bağlı olarak ürünlerin test ve sertifikasyonu da onaylı test cihazları ile yapılıp kaliteli, hızlı ve tam bir hizmet sunulmaktadır.

Vizyonumuz bu çizgide ilerlerken liderliğimizi koruyup aynı zamanda yerli yabancı firma istekleri doğrultusunda sektöre daha iyi hizmet verebilmektir. ÖNCE İŞ GÜVENLİK 1996'dan beri başta çelik halat ve ekipmanları olmak üzere, bünyesine kattığı ürün ve hizmetlerde hep ön planda olmuştur. Bundan sonra da hizmet, kalite ve gelişim anlayışını en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.